19:00, 03.12.2021

Металурги розповіли які проєкти з екологічної модернізації планують реалізувати

Екологічна модернізація та поетапний перехід до зеленої металургії. За такими напрямками Група Метінвест планує роботу на наступні роки. Про це повідомили під час засідання з представниками міськради та громадою.

поділитись:
Металурги розповіли які проєкти з екологічної модернізації планують реалізувати - фото 1


Нині в муніципалітеті розробляють Стратегію розвитку до 2030 року. Над поліпшенням екології працюватимуть разом із металургами.

Через карантинні обмеження металурги та представники міськради й громадськості зустріч провели онлайн. Розповіли про поточні реконструкції та заплановані проєкти. Так, на комбінаті "Азовсталь" низку програм обіцяють завершити до 2025-го року.

Фахівці Групи Метінвест наголошують, зараз готують власну технологічну стратегію компанії. Документ мають розробити та затвердити до кінця наступного року. Одним із головних аспектів є перехід на так звану зелену металургію, тобто декарбонізацію.

Говорили й про ефективність вже реалізованих проєктів. Торік на комбінаті імені Ілліча провели масштабну екологічну модернізацію аглофабрики та вже збудували аспіраційні системи на двох доменних печах, третій та п’ятій, а зараз в активній фазі будівництва сучасна аспірація на четвертій домні.

Аби поліпшувати екологію міста, займаються й озелененням. Наступного року на висадку дерев Група Метінвест виділила понад 7 мільйонів гривень. Проте не всі залишилися задоволені роботою металургів.
Аби виключити можливі маніпуляції, на засіданні дійшли висновку - після карантину разом відвідати модернізовані об'єкти. Сформувати заходи, які внесуть до Стратегії розвитку Маріуполя, мають до лютого.

Всі подробиці у відео: