19:30, 19.10.2020

Металургійні комбінати запрошують на роботу

Чому варто уважно придивитися до запропонованих вакансій?

поділитись:
Металургійні комбінати запрошують на роботу - фото 1

Творчий розвиток, фінансова стабільність та перспективна кар'єра. Металург Андрій Бережан обрав професію слюсаря більше 20-ти років тому. Чоловік працює на комбінаті імені Ілліча Групи Метівест. Його робота - налагоджувати та регулювати обладнання на стані 3600.

Розповідає, професія - важлива, потребує постійного удосконалювання навичок та уважності. Крім того, щодня - нові, цікаві завдання.

«Творческая профессия. Во-первых необходимо знать смежные специальности, читать чертежи, уметь рисовать эскизы, фантазию проявлять в том числе, и если тебе удастся это все совместить, то ты будешь высококвалифицированным слесарем, это раз. А во-вторых, будешь получать большое удовольствие от своего труда», - каже слюсар.

Запевняє, головне проявити себе. Завзятість, ентузіазм, унікальні ідеї - все це цінують, підтримують та допомагають розвивати. Андрій додає, зараз на підприємствах не вистачає спеціалістів та запрошує долучатися до команди.

«Для роста карьерного возможности в компании есть на любом рабочем месте. Много можно увидеть и сделать улучшений и компания по достоинству это оценит, естественно это рано или поздно выливается в гривны», - каже металург.

З переліком всіх відкритих вакансій на підприємствах можна ознайомитися у центрі кар'єри Метінвест. Фахівці приймають по буднях, з дев'ятої ранку.