22:02, 26.05.2020

Морпехи 503 окремого батальйону отримали "штормові" берети

Традиційну смугу перешкод долали  у день морської піхоти.

поділитись:
Морпехи 503 окремого батальйону отримали "штормові" берети - фото 1

5 кілометрів - бігом, повзком, на лодці та, навіть, з боєм. Берети кольору морської хвили отримати не так просто - розповідають нові морські піхотинці. Для цього недостатньо просто підписати контракт. Аби мати можливість називати побратимами бійців 503-го окремого батальйону, треба подолати неабияку смугу перешкод. Це - колоди та колеса, які треба перелазити, траншеї, які закидають димовими шашками та наостанок - пагорб із сержантами нагорі, які заважають підійматися усіма силами.

Один з тих, хто подолав усі перешкоди і "офіційно" отримав омріяне звання "борсука" Олексій Годзенко. Раніше він працював військовим кореспондентом. Згодом - вирішив сам стати на захист Батьківщини.

«Ну, звісно все непросто, але як морські піхотинці, ми на характері, на злобі, стиснувши зуби йшли вперед і ось ми тут і вже готові вдягнути штормовий берет», - каже військовослужбовець ЗСУ Олексій Годзенко.

Не відставала від нових побратимів і 23-річна Юлія. Ділиться - на військову службу пішла за коханим чоловіком. Випробування - пройшла і тепер служитиме поруч із ним.

«Напевно, найважче було повзти понад дротами. Це дійсно тяжко, коли там купа піску, ти повзеш, але все одно, все одно. Думаєш, я дійду, що б там не було і попри все».

Нових "борсуків" захисники Україні вітали на професійне свято - День морської піхоти.

«Сама натура морської піхоти, сама душа заключається в тому, що будь-який підрозділ морської піхоти, будь-який морпіх, готуючись, гартуючись до цього, віруючи у бога та силу зброї і свою силу, є тою грізною загрозою для противника, якою ми є на сьогодні», - зазначає командир 503 окремого батальйону морської піхоти ЗСУ Вадим Сухаревський.

Вадим Сухаревський зазначив - задоволений і самою смугою і досягненнями бійців. І особливо наголосив, що характер та сила духу "борсуків" загартовуються саме на таких тренуваннях.