На боротьбу зі снігом в Маріуполі вивели 67 одиниць техніки

На даний момент на посипання тротуарів та місць зупинок використано 405 тонн суміші.

На дороги і тротуари міста виведена спецтехніка комунальних підприємств «Комунальник», «Маріупольавтодор» і «Зеленбуд». У посипання і розчищення задіяно 67 одиниць техніки, 399 працівників, - повідомляє пресслужба міської ради.

На дорогах міста задіяно 25 одиниць техніки, для розчищення тротуарів виведено 37 одиниць техніки та задіяно 182 людини. На зупинках працює ще 26 співробітників Автодору і 5 одиниць техніки. На посипання прибудинкових територій бере участь 190 осіб.

 

#Маріуполь #сніг

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
В Україні спостерігається зниження кількості випадків ВІЛ-інфекції: Міністерство охорони здоров'я оприлюднило статистику щодо смертності.
У Кривому Розі стався інцидент, внаслідок якого постраждав співробітник ТЦК під час виконання службових обов'язків - Новини bigmir)net.
Україна направила до Міжнародного кримінального суду документи, що стосуються нападів Росії на енергетичну інфраструктуру країни. -- Delo.ua
Теги