14:51, 12.10.2020

На час карантину студентам рекомендували покинути гуртожитки

Перейти на дистанційне навчання ВНЗ в міносвіти рекомендують з 15 жовтня по 15 листопада.

поділитись:
На час карантину студентам рекомендували покинути гуртожитки - фото 1

Одним рішенням міністерства освіти не вийде всі вузи країни перевести на дистанційне навчання. У них є автономія і рішення приймає виключно керівництво навчального закладу. Однак узв'язку з тим, що епідситуація погуршується, МОН рекомендує це зробити, розповів т.в.о міністра освіти Сергій Шкарлет. Більш того, зараз в Україні через перевищення порога захворюваності багато вищих навчальних закладів вже перейшли на дистанційку.

На час такої форми навчання студентам рекомендовано покинути гуртожитки, проте виселяти тих, хто не може цього зробити, не будуть. Написав у своєму телеграм каналі Шкарлет.

"В офіційному документі МОН буде лише рекомендація щодо від'їзду з гуртожитків додому із зобов'язанням адміністрацій щодо збереження місця проживання студента в гуртожитку і з обов'язковим перерахунком сплачених за гуртожиток коштів", - написав Сергій Шкарлет.

Нагадаємо, піти на канікули з 15 жовтня до 30 жовтня рекомендовано і всім школам країни. А ось дитячі садки закривати не планують. Цьому є два пояснення, розповів очільник МОН. По-перше, малюки найменше схильні до захворювання, по-друге, закриття садочків може стати серйозним ударом по економіці. Діти дошкільного віку не можуть самі сидіти вдома, як школярі, тому, в разі закриття, маса батьків може піти у відпустки без утримання або втратити роботу.