19:00, 25.09.2020

На "Черьомушках" після капремонту відкрили амбулаторію

Сучасні медичні послуги - для жителів віддалених районів. Лікарі прийматимуть відвідувачів уже з понеділка. Усього в установі обслуговуватимуть понад 10 тисяч пацієнтів.

поділитись:
На "Черьомушках" після капремонту відкрили амбулаторію - фото 1

Записатися на прийом в оновлену амбулаторію можна і дітям, і дорослим. Оновили стіни, мережі та вентиляцію. Відремонтували покрівлю та облаштували подвір'я. Аби зробити обслуговування комфортнішим, закупили зручні меблі та сучасну техніку, розповідає головна лікарка Наталя Сапліна.

«Повністю відповідає стандартам оснащення. Амбулаторія, в якій приймають лікарі-педіатри, лікарі-терапевти та сімейні лікарі. Багато людей вже уклали з ними декларації».

На капітальний ремонт амбулаторії з міського бюджету виділили близько 16 мільйонів гривень. Головна мета проєкту - покращити якість медичних послуг в Маріуполі, наголошує Вадим Бойченко.

«Ми як міська влада повинні створити ці умови, щоб розкрилися наші талановиті лікарі і віддали весь свій професіоналізм, всю свою мотивацію, всі свої емоції, всі свої знання нашим жителям. Житель повинен сьогодні заключити декларацію з нашими лікарями, для чого - бо гроші сьогодні ходять за пацієнтом», - наголосив мер.

Усього цьогоріч на медицину з міського бюджету направили 150 мільйонів гривень.