Після реставрації в Маріуполь повернулися скульптурки Нільсена

Поки відновили тільки дві міні-скульптурки відомого архітектора Віктора Нільсена

Нагадаємо, раніше в Маріуполі створили туристичну стежку. Її символами стали 6 міні-фігурок відомого архітектора, які встановили в знакових місцях міста: біля водонапірної вежі, Драмтеатру, залізничного вокзалу, біля будинку архітектора Нільсена, індустріального технікуму і у дворі палацу культури «Молодіжний».

Однак кілька разів фігурки ламали вандали. Після ремонту зараз повертаються дві: з голубом з площі Драмтеатру і та, що стояла біля будинку архітектора. Тепер їх розмістили вище, повідомляє ресурс "Маріуполь-туристичне місто".

 

Як сайт телеканалу "Сигма" писав раніше, в місті встановили нові туристичні магніти - латунні статуетки за типом Нільсена. Серію назвали "Легенди і символи Маріуполя".

#Маріуполь #ремонт #туризм #фігури #Нільсен

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Внаслідок ворожих атак без електрики залишилися споживачі в семи областях України.
Минулого року в Україні 780 підприємств оголосили себе банкрутами: які у них були сфери діяльності та в яких областях вони знаходились.
В Україні було розкрито нелегальну майстерню зі зброї: злочинці з двох регіонів займалися продажем автоматів та пістолетів | Основні новини України
Теги