19:05, 25.08.2020

На День незалежності у Маріуполі відзначили металургів та військовослужбовців

За високий професіоналізм та сумлінну багаторічну працю. У Маріуполі в День Державного Прапора України нагородили металургів. Відзнаку вручили сталевару, машиністу та майстрам металургійних комбінатів Групи Метінвест.

поділитись:
На День незалежності у Маріуполі відзначили металургів та військовослужбовців - фото 1

Урочиста церемонія відбулася на пошуково-рятувальному судні "Донбас". В порту Маріуполя воно з осені 2014-го. До Дня Державного Прапора України на кораблі підняли жовто-блакитний стяг. На церемонії зібралися військовослужбовці, металурги та почесні гості. Захисникам України вручили нагороди.

Державними відзнаками нагородили і металургів маріупольських комбінатів Групи Метінвест. Почесне звання "Заслужений працівник промисловості України" отримали Володимир Платонов та Олександр Булі.

Голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко разом з командувачем ООС Володимиром Кравченком подякували всім присутнім за сумлінну працю та привітали зі святом.

«На українсько-російському кордоні жовто-блакитний стяг замайорить на кожному пункті пропуску. Я схиляю голову перед тими, хто віддав своє життя за нашу Батьківщину. Я дякую тим, хто боронить її зараз», - зазначив Павло Кириленко.

 

«У цей день хочу побажати вам всім, вашим родинам добра, миру, злагоди, натхнення в нашій нелегкій праці», - підсумував командувач ООС Володимир Кравченко.
Читайте також: