На Донеччині надзвичайники знешкодили майже 8 тисяч мін

Вони відшукують міни, аби нам з вами було безпечно прогулюватися в лісі, а трактористи не гинули в полях.

 

Знаходять і сучасні, і ті, що пролежали в землі з часів Другої cвітової війни.

Ліс поблизу Слов'янська. Тут місцеві збирають гриби та дрова. Однак нерідко знаходять міни та снаряди часів Другої світової війни. Зараз тут працюють піротехніки.

Усі знайдені міни та снаряди піротехніки транспортують у броньованих автівках, щоб утилізувати на спеціальних полігонах. Вже вивезли тисячі вибухонебезпечних предметів.

Аби повністю очистити землі області від мін та снарядів Другої світової війни, саперам знадобиться ще не один рік.

Коли знешкодять вибухонебезпечні предмети, які залишилися на Донеччині під час війни на сході України? Фахівці прогнозувати не беруться. Мовляв, говорити про це можна буде тільки після повного завершення бойових дій.

#Донбас #розмінування

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
"Укренерго" повідомляє: російські військові здійснили напад на енергетичні об'єкти в п'яти регіонах.
Великих розмірів ушкодження в декількох областях: Міністерство енергетики про результати удару з боку Росії.
Внаслідок нічних атак з боку російських військ, п'ять регіонів залишилися без електрики, повідомляє "Укренерго".
Теги