На Донеччині відкрили ще один «Прозорий офіс»

Центр надання соціальних послуг відкрили в Бахмутській територіальній громаді. Це вже 5 подібний офіс у Донецькій області.

У центрі працюватиме 5 соціальних структур, які надаватимуть послуги для більше ніж 20 тисяч жителів.

Також в установі доступні 104 послуги в електронному форматі. Це зроблено для того, аби пришвидшити та полегшити отримання соцпослуг.

"На модернізацію приміщення знадобилося 30 місяців і 80,7 млн гривень. Відкриття Прозорого соціального офісу - це результат спільних зусиль влади різних рівнів - державної, обласної та міської", - розповів очільник Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко.

Також Бахмутське управління соцзахисту надає послуги й на виїзді: працюють програми "Мобільний соціальний офіс" і "Соціальна громада".

У Маріуполі ж подібний соціальний офіс працює на Лівобережжі - Мультицентр.

#Донецька область #соціальні послуги

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Протягом доби російські війська вели обстріли південних областей України з артилерії, в результаті яких є жертви та постраждалі.
Герой повернувся на щиті: з’явилася інформація про загибель військовослужбовця з Київської області Володимира Звоника. Фото.
Оновлений розклад роботи громадського транспорту в Миколаєві: які зміни очікують на мешканців міста.
Теги