20:15, 01 квітня

На комбінаті "Азовсталь" тривають ремонти в коксовому цеху

У коксовому цеху триває перекладка простінків коксової батареї №1, на якій задіяні 70 працівників підрядної організації.

поділитись:
На комбінаті "Азовсталь" тривають ремонти в коксовому цеху - фото 1

Лагодять цілодобово без повної зупинки агрегату. А це справа не з простих. Адже вогнетривка кладка не охолоджується нижче 700 градусів. Тому перекладувати цегли доводиться за високої температури. Десь 50 градусів за Цельсієм. Матеріал використовують вітчизняного виробництва. Ремонт такої складності на комбінаті - вперше. Для підприємства це новий досвід.

І це ще не всі оновлення в коксовому цеху на комбінаті "Азовсталь" Групи Метінвест. Також тут виконують серію запланованих ремонтів основного обладнання.

«На данный момент проводятся ремонты у нас коксотушильных вагонов, восстановление дверисъемных машин которые будут улавливать большее количество выбросов», - зазначив майстер із інжинірингу комбінату "Азовсталь" Олександр Федунов

Група Метінвест продовжує реалізацію екологічно значущих проєктів реконструкції і модернізації виробництва, зокрема, масштабний капітальний ремонт коксової батареї №1 на меткомбінаті «Азовсталь».