18:34, 30.10.2020

На комбінаті "Азовсталь" встановили сучасний тренажер машиніста тепловоза

Пульт управління зробили максимально схожим на реальну машину. Як проходять тренування?

поділитись:
На комбінаті "Азовсталь" встановили сучасний тренажер машиніста тепловоза - фото 1

Зовні схожий на макет космічного шатлу, а насправді - цілий навчальний центр. На комбінаті "Азовсталь" Групи Метінвест встановили навчальний тренажер для машиністів тепловозу.

Кабіна максимально наближена до справжньої у розмірах та за вмістом. А після навчанням майбутній співробітник зможе легко орієнтуватися на підприємстві.

«Людина, яка сідає, він реально їде по заводським шляхах. Ну і отримує навички, як ви бачили, при зміні погодних умов, виникненні будь-яких позаштатних ситуацій. На локомотивах на діючому, якщо ти потрапляєш, ти ж не можеш себе сніг замовити там», - розповідає машиніст локомотиву МК "Азовсталь" Сергій Шевченко.

Поки учень у кабіні, інструктор може змінити колір світлофору, пору дня або року та навіть покласти на дорозі перепону. Аби перевірити реакцію та порядок дій.

«Тобто все, що виробляє машиніст по управлінням, відображається все на моніторах».

Інструктори кажуть, тренажери старого зразка тепер стали радше наочним посібником. До того ж, новинкою користуватимуться не лише молоді співробітники.

«Саме на тепловозах скласти ці нестандартні ситуації Не було можливості. Учневі треба пройти теоретичне навчання для того, щоб сісти за тренажер. Зараз на даному тренажері у нас проходять, тестуються машиністи тепловозів. З 26 числа пройшло десь 35 чоловік», - зазначив машиніст-інструктор МК "Азовсталь" Андрій Чернявський.