14:45, 08.12.2021

На Лівобережжі облаштували майданчик для дресирування собак

У парку Лепорського, облаштували спортивно-ігровий майданчик для хвостатих. Його збудували у межах проєкту "Громадський бюджет" за ініціативою місцевих.

поділитись:
На Лівобережжі облаштували майданчик для дресирування собак - фото 1

 

Елементи для тренувань, м’яке покриття, пісок, урни та зручні лавки. У парку Лепорського обладнали новий спортивно-ігровий майданчик для собак. Нині місцеві тут дресирують своїх хвостатих.

Авторка ідеї – Наталя Карпенко. Розповідає: вона хотіла, аби тут було комфортно відпочивати і людям, і чотирилапим. Адже поки тварини граються, власники можуть познайомитися один з одним.

Ігрову зону створили за ініціативи жителів. Реалізували завдяки проєкту "Громадський бюджет". За пропозицію пані Наталі віддали свій голос понад 200 містян.

На облаштування спортивно-ігрового майданчика витратили понад півмільйона гривень.

«Ми не зупинилися на досягнутому й у 2021 році, так само у "Громадському бюджеті" переміг проект із облаштування майданчика для вигулу собак уже в Кальміуському районі. Обслуговування даного майданчика буде закріплене за МКП "Зелене будівництво"», - розповіла начальниця відділу департаменту з питань управління підприємствами з благоустрою Юлія Поліщук.