18:53, 22.09.2020

На Лівобережжі жителі ОСББ провели толоку

Висадили дерева, пофарбували майданчик та провели екологічну вікторину для дітей. Жителі ОСББ на вулиці 130-ої Таганрозької дивізії вихідними і попрацювали, і розважилися.

поділитись:
На Лівобережжі жителі ОСББ провели толоку - фото 1

 

Лівобережжя, багатоповерхівка на вулиці 130 Таганрозької дивізії. Пані Олена живе тут майже 20 років. Каже - створили ОСББ одними з перших. С тихим пір утеплили будинок, замели внутренние комунікації та ґанок, виграли декілька грантів.

«Наш будинок змінився на краще, наш будинок є прикладом для багатьох. Змінився наш двір, ми виграли грант на установку спортивних тренажерів. У мене двоє синів і я дуже рада, що їм є, де займатися. У нас шикарна оранжерея», - розповідає мешканка будинку Олена.

Громадські діячі подарували жильцям ОСББ нові дерева. І усі разом висадили їх на суботнику.

«Коли ми приходили до жителів багатьох будинків в 2016-2017 роках, ніхто взагалі не вірив, що можливі такі позитивні зміни в нашому місті. Але з року в рік - 17 рік, 18, 19 і вже сусідні будинки, коли бачать - ось в сусідньому будинку якось стало красиво, чому у нас не так? Відповідно, створюють ОСББ», - зазначив голова виконавчого комітету об'єднання "Комфортний Маріуполь" Дмитро Забавін.

Працювати допомагали й маленькі мешканці будинку. Також для них провели екологічну вікторину. Та розповіли, як оберігати природу.

«Крім вікторини, бачимо, що діти самі беруть участь вже в поліпшенні свого двору і це значить, в поліпшенні міста», - зазначив голова виконавчого комітету об'єднання "Комфортний Маріуполь" Олександр Комаров.
На Лівобережжі жителі ОСББ провели толоку - фото 27058

 

«Ми бачимо, як наш чудовий проект підтримки ОСББ, який ініційований Вадимом Сергійовичем Бойченко, нашим міським головою, працює. І працює вже, напевно, в масштабі не тільки в проведенні якихось ремонтів: капітальних, великих, глобальних, а й в об'єднанні наших громад, наших жителів», - наголосив депутат міської ради Володимир Курський.

За даними міськради, внутренними помещениями в Маріполі завідяки масштабній програмі, реалізованій командою Вадима Бойченка, понад половина багатокрних будинків увійшли до ОСББ.