18:50, 26.11.2020

У ПДТУ провели толоку

Студенти - з граблями, викладачі - з лопатами. У Приазовському державному технічному університеті відбулася толока. Що встигли зроботи?

поділитись:
У ПДТУ провели толоку - фото 1

Дмитро другокурсник. Нині навчається дистанційно. Розповідає, на толоку прийшов із радістю. Аби і з друзями поспілкуватися, і територію університету до ладу привести.

«Ми вже навіть скучили, а то сидиш вдома вчишся. А тут можна розвіятися. Прибрали гілки, листя. Зараз будемо садити ялівець», - каже студент Дмитро.

За прибирання листя - взялися дівчата. Анастасія каже, толока - справа цікава. Адже не щодня тримаєш в руках садові інструменти. Та додає: саджанці - це красиво. А от нові лавки - задля зручності. Охочих допомогти - багато. Проте через карантинні обмеження прийшли не всі.

«Дистанційний режим нас всіх вже замучал. Тому ми вже не в перший раз виходимо. На території університету провели вже кілька суботників. Висадили кілька локацій з деревами, кущами, трояндами. Загалом квіти різні посадили», - каже голова студентської секції профспілки ПДТУ Світлана Ларіонова.

Не залишився осторонь і народний депутат України Сергій Магера. Для нього толоки в технічному ВИШі давня традиція.

«Виш стане трішечки затишніше і, безумовно, дуже добре, що це робиться руками студентів. Багато задумів зі студпрофкому, як зробити співпрацю ще цікавіше, як підтримувати студентів, які показувати успіхи в навчанні, попереду багато чого цікавого», - розповів народний депутат України Сергій Магера.