19:06, 17 вересня

У Каменську навели лад біля пам'ятного знака воїнам-землякам

Віники та граблі, танці та пісні. Так у Каменську наводили лад біля пам'ятного знака воїнам-землякам, що загинули в роки Другої Світової війни.

поділитись:
У Каменську навели лад біля пам'ятного знака воїнам-землякам - фото 1

Замітають опале листя, прибирають сміття, пожовклу траву та зів'ялі квіти. Так проходить осіння толока біля пам'ятного знака в Каменську. Ініціювали захід депутати з команди міського голови Вадима Бойченка.

До толоки долучилися десятки містян. Одна з них - пані Ольга. Розповідає, люди прибирають із задоволенням. Багато хто приходить із дітьми. І лад у рідному селищі наводять всі разом.

«Потрібно, щоб селище було яскравіше, чистіше, дружніше. Люди спілкуються, всі один одного зустрічають з добротою, усмішкою. Мені здається, що треба обов'язково такі заходи проводити. І не тільки для того, щоб було чисто, а й для того, щоб було дружно», - розповіла жителька селища Каменськ Ольга Попова.

Осіннє прибирання також виховує молодь, вважає депутатка Лариса Мамаєва. Навчає берегти природу, цінувати чужу працю та допомагати старшим.

«Ті діти, які прийдуть прибирати біля пам'ятника, вже ніколи не прийдуть сюди смітити. Це і виховання покоління, і люди стають згуртована, дружніше, і від цього життя стає тільки краще», - впевнена Лариса Мамаева.

Такі толоки у селищі проводять щонайменше раз на три місяці. Жителі часто й самі ініціюють заходи, додає голова Кальміуського району Олександр Царьок.

«Це в тому числі і відповідальність самої громади, тому що, як то кажуть, не там чисто, де прибирають, а там чисто, де не смітять. І питання не тільки в роботі, питання в спілкуванні жителів, в спілкуванні поколінь жителів селища. Передача знань, спогадів», - зазначив Олександр Царьок.