14:10, 08 вересня

Маріупольців запрошують долучитися до Всесвітнього дня прибирання

Зелена рада при виконкомі Маріупольської міськради є партнером міжнародної акції «Всесвітній день прибирання». Про це повідомляє сайт міської ради.

поділитись:
Маріупольців запрошують долучитися до Всесвітнього дня прибирання - фото 1

Містян запрошують приєднатися до акції і 18 вересня о 10:00 вийти на прибирання міста. Це рух об'єднує понад 50 мільйонів активістів в 180 країнах.

Це масштабна акція, яка повинна привернути увагу людей до довкілля. Прибираючи і сортуючи сміття, кожен може внести вклад в покращення глобальної екологічної ситуації. Щорічно учасниками стають співробітники комерційних і некомерційних організацій, держустанов, компаній, пенсіонери і молодь. Це дає результат - люди стають більш відповідальними, а міста - чистішими, - зазначила голова Зеленої ради Валентина Абалмасова.

Формати прибирань будуть різними. Наприклад, колективні з сім'єю, друзями або колегами, для індивідуальних прибирань можна вибрати ділянку біля свого будинку чи під'їзду. Додана нова форма - цифрове очищення. Її суть - видалення зайвої інформації зі своїх гаджетів. Це розвантажує центри баз даних, на підтримку яких витрачається велика кількість енергії

Всім учасникам пропонується встановити мобільний додаток «EcoHike», щоб відзначати в ньому забруднені і очищені території. Результати можна поширити в соцмережах з хештегами #worldcleanupday #побачівпрібері #letsdoitukraine