13:30, 18.06.2021

На підприємствах Групи Метінвест відкрито понад сто вакансій

На підприємства запрошують слюсарів-ремонтників, зварювальників, начальників цехів та навіть фотографа. Аби влаштуватися, потрібно звернутися до Центру кар'єри. Які документи треба підготувати та чи візьмуть без досвіду?

поділитись:
На підприємствах Групи Метінвест відкрито понад сто вакансій - фото 1

Усю інформацію про вакансії на підприємствах Групи Метіневст збирають фахівці Центру кар'єри. Нині запрошують понад сто спеціалістів на комбінати імені Ілліча та "Азовсталь", ремонтно-механічний завод і "Метінвест-Промсервіс".

Шукають як фахівців робітничих спеціальностей, так і керівників підрозділів. Без досвіду також працевлаштують, запевнили в Центрі кар'єри. Таких кандидатів спрямовують на навчання.

«У нас відкритий пошук і підбір на групу учнів слюсарів-ремонтників, якщо говорити за КПФС вакансії, то це начальники цехів, майстри. Також ми шукаємо геодезиста і навіть фотографа», - зазначила спеціалістка з підбору і пошуку персоналу Центру кар'єри Метінвест Марія Данилова.

Потрібно мати з собою резюме, паспорт, ІПН та документ про освіту. Усіх охочих працювати на металургійних підприємствах міста вносять до резервної бази.

Центр кар'єри Метінвест у Маріуполі діє вже рік. За цей час на підприємства міста фахівці працевлаштували понад сто чоловік. За детальною інформацією про вакансії необхідно звертатися по буднях з 9 до 18 за адресою проспект Металургів 68.