17:11, 28 січня

На тренуваннях від "М-спорт" знову готові приймати спортсменів офлайн

Йога, скандинавська ходьба, абата, стретчинг, кросфіт і не тільки... Ще з десяток нових секцій відкрили в кожному районі міста. Як потрапити на заняття та чи справді вони безкоштовні?

поділитись:
На тренуваннях від "М-спорт" знову готові приймати спортсменів офлайн - фото 1

У вас болить спина, ви погано спите, постійно втомлюєтеся та страждаєте від серцево-судинних захворювань? Усього за декілька занять йогою ви відчуєте себе краще, а якщо до цього додати збалансоване харчування, то ще й поліпшите свою фізичну форму. Заняття проходять у спортивному комплексы "Іллічівець".

Уже п'ять років у практиці. І відтоді не приймає ліків та не ходить до медиків, адже йога має цілющі властивості, каже учасниця клубу Світлана Журавель.

«Дуже багато чого змінилося в моєму житті. Займаюся тільки йогою. Слава Богу, я не ходжу до лікарів, не звертаюся до лікарів і буду намагатися далі вести такий же спосіб життя. Це все пов'язано в організмі людини: духовність і фізичний розвиток».

А ось Юлія на заняттях не так давно. Розповідає, вперше прийшла сюди всього два місяці тому і вже відчуває результат.

«Відразу ж стає набагато легше, в тілі відразу тепло з'являється, ти перестаєш мерзнути, у тебе з'являються позитивні думки. Після занять йогою виходиш іншою людиною!».

Йога є одним із найпопулярнішим напрямків, розповідає тренер Олександр. У місті працюють чотири таких клуби, їх відвідують близько двохсот осіб.

«Йога - це насправді образ життя, філософія. Те, що в нашому соціумі звикли називати йогою, це просто воркаут. Тренування для йоги фізичне - хатха-йога називається, де робляться фізичні вправи. Я був вкрай здивований, що місто такий акцент ставить на розвиток спорту, інвестує стільки в цей напрямок і що йога в пошані», - каже тренер КП "М-Спорт" Олександр Мацука.

Також "М-спорт" організовує заняття зі скандинавської ходьби, табати, стретчингу, кросфіту, бігу, яхтового спорту та багато іншого. Безкоштовні тренування проходять в усіх районах міста.

«За останні два місяці відкрилося близько 10 спортивних клубів, в які активно залучаються жителі міста, займаються. Для того, щоб почати займатися в одному з наших спортивних клубів, треба або зайти на нашу сторінку в соціальних мережах - фейсбук, інстаграм, або на сайт "М-спорт". Можна вибрати той вид спорту, який вам до душі, зателефонувати до фахівця, вас проконсультують і ласкаво просимо», - зазначив директор КП "М-Спорт" Едуард Мельник.

Нині в Маріуполі вже 70 клубів. Ще працює мотиваційна програма для лідерів спорту. Тому кожен охочий може відкрити свою секцію.