19:10, 15 вересня

На вулиці Волгодонській з’явився спортивний майданчик

Спортивний майданчик встановили активісти "Зеленого центру Метінвест" спільно з народним депутатом Вадимом Новинським.

поділитись:
На вулиці Волгодонській з’явився спортивний майданчик - фото 1

Рукохід змійка, шведська стінка, карусель, гойдалка-балансир, гірка, пісочниця та дві лавочки. Все це встановили у дворі на вулиці Волгодонській.

Микиті найбільше подобається кататися з друзями на каруселі. Школяр каже - раніше в їхньому подвір'ї дитячого майданчика не було.

«Навіть гойдалки не було, гірки не було. Ми каталися на колесі звичайному, яке постійно вибухало й залізяка, на якій навіть не посидіти».

Одинадцятирічній Лізі до вподоби робити трюки на турніках. До появи майданчика ходила тренуватися до інших дворів, розповідає дівчинка.

«На деяких майданчиках немає турніків, тут є і турніки, і гойдалки. Але вони низькі. Граємо в догонялки, в хованки», - каже дівчинка.

Торік мешканці написали завку в "Зелений центр Метінвест" і отримали дитячий спортивний майданчик, говорить голова житлово-будівельного кооперативу Лариса Пантюшина.

«Завдяки звичайно" Зеленому центру "і депутату Новинському, вийшла у нас ось ця несподівана, але довгоочікувана дитячий майданчик. Звичайно велике спасибі, що нам допомогли. Тому що самі б ми її не подужали ніколи. Дуже дорогі конструктиви. Для нас це не по кишені».

Це - спільний проєкт народного депутата Вадима Новинського та "Зеленого центру Метінвест". На облаштування майданчика загалом витратили 80 тисяч гривень.