20:05, 20.08.2020

Над пам'ятним знаком "Сталевар" замайорів синьо-жовтий стяг

Маріуполь зустрічає гостинно. До Дня Прапора та Незалежності України над пам'ятним знаком "Сталевар" на в'їзді до міста замайорів синьо-жовтий стяг.

поділитись:
Над пам'ятним знаком "Сталевар" замайорів синьо-жовтий стяг - фото 1

Підняли його представники молодіжних організацій металургійних підприємств Групи Метінвест. Вони стверджують: за роки незалежності змінилася не тільки країна, а й люди. Зокрема, й ті, хто працюють у металургійній галузі. Нині робітники впроваджують сучасні технології та модернізують обладнання. А Маріуполь, завдяки підтримці металургів, розвивається. Тому й нині, коли країна святкуватиме свій день народження в умовах карантину, співробітники підприємств не лишилися осторонь.

«Молодіжна організація комбінату Ілліча згуртувалася. Обговорили варіанти, як можна відзначити це свято. І вирішили, що прапором. До Дня Прапора, до Дня Незалежності, те що треба. Тим більше прапор, наскільки відомо-величезних масштабів. Це показник, це красиво, це круто виглядає. Раніше в минулі роки одягали нашого символу в вишиванку», - зазначив представник молодіжної організації комбінату ім. Ілліча Ігор Погорецький.