16:15, 08 вересня

На комбінаті ім. Ілліча проходить екомодернізація

Наразі закінчується ремонт доменної печі №5 та аспіраційної установки. Це дозволить зменшити викиди. Які роботи ще треба виконати? Та як нова система очищення поліпшить виробництво?

поділитись:
На комбінаті ім. Ілліча проходить екомодернізація - фото 1

Нова компресорна станція та потужна аспірація. Система очищення доменної печі №5 комбінату імені Ілліча Групи Метінвест готова до роботи. Агрегат всмоктує пил, аби зменшити його концентрацію у повітрі.
Роботи з установки очисної системи розпочали на початку квітня. ПОки компресорна станція працює у тестовому режимі, проте до кінця року об'єкт введуть в експлуатацію.

«При проведенні пуско-налагоджувальних робіт уже ми вийшли на параметри за залишковою запиленості газів, що відходять 20 мг на метр кубічний. Що повністю відповідає рекомендаціям щодо території України. Інвестиції в даний проект склали більше 20 мільйонів доларів», - зазначив старший фахівець доменного цеху ММКІ Олександр Синьов.

За словами металургів, така газоочисна установка значно знизить викиди в атмосферу від доменного виробництва.

«Група Метінвест виконує всі взяті на себе зобов'язання по модернізації промислового обладнання і пилогазоочисних установок. Нові пилогазоочисного установки забезпечують залишкову запиленість в 2,5 рази нижчі від українських нормативів», - акцентувала провідна інженерка відділу охорони навколишнього середовища ММКІ Лідія Славінська.

Торік на комбінаті імені Ілліча Групи Метінвест також модернізували аспіраційну систему третьої домни.