08:37, 01.05.2020

Навчальний рік у Маріуполі закінчиться 29 травня

Згідно з рекомендаціями Міністерства освіти, школярі Маріуполя закінчать навчальний рік 29 травня 2020 року в дистанційному режимі.

поділитись:
Навчальний рік у  Маріуполі закінчиться 29 травня - фото 1

Про це сьогодні, 30 квітня, на брифінгу повідомив заступник міського голови Олександр Кочурін.

За його словами, державної підсумкової атестації для учнів 4 і 9 класів не буде. А атестат про закінчення 9 класів буде виданий школярам до 15 червня 2020 року. При цьому видача повинна здійснюватися з дотриманням усіх санітарних норм.

"Кожна установа і керівник складуть іднівідуальний графік, де батьки і дитина будуть сповіщені на який час необхідно прийти отримати атест про закінчення базової середньої освіти. Наше завдання - організувати це таким чином, щоб перетинання дітей не було", - зазначив Олександр Кочурін.

Що стосується учнів 11 класів - термін отримання атестатів поки невідомий. Дата проведення ЗНО буде відома до 21 травня.

"На сьогодні обговорюється два діапазони дат проведення ЗНО - між 25 червня і 17 липня або між 17 липня і 4 вересня. Проведення зовнішнього незалежного оцінювання буде залежати від дати закінчення карантину", - підкреслив Кочурін.

Також він зазначив, що вступні кампанії до ВНЗ теж будуть перенесені в залежності від дати проведення ЗНО.