19:40, 01.12.2020

Не вистачає пасажирів. Відсьогодні у Маріуполі призупинили 10 тролейбус

Цей тролейбус з'єднував Приморський район з залізничним вокзалом. Мовляв, через пандемію, ця лінія нерентабельна. Як тепер можна дістатися потрібної зупинки та які ще маршрути планують скасувати?

поділитись:
Не вистачає пасажирів. Відсьогодні у Маріуполі призупинили 10 тролейбус - фото 1

Пані Тетяна живе неподалік порту. Розповідає, раніше на 10 маршруті тролейбусів було більше, а тому й пасажирів чимало. Жінка також користувалася цим транспортом, коли їздила на вокзал. А нещодавно, запевняє, на рейс виїжджала лише одна машина.

«Ми на київський ввечері їздили, але це коли він нормально ходив, у нього вдень невеликий перерва була. А зараз що? Зараз звичайно він буде порожній», - каже жителька Маріуполя Тетяна Крамська.

А от пані Ірина всім задоволена.

«Буває що в години пік, я пенсіонер, в години пік важкувато. Але я намагаюся коли години пік пройдуть і тоді їхати. Нормально, я вважаю, можна поїхати без всяких проблем», - каже Ірина Бурлаченко.

Через недостатню кількість пасажирів, у профільному департаменті вирішили призупинити рух 10 тролейбуса. Тепер пропонують їздити комунальним транспортом з пересадками. Або ж користуватися послугами приватного перевізника.

У трамвайно-тролейбусному управлінні наголошують - через карантин вже відчувають брак грошей. Тому окрім 10 тролейбуса, призупинили роботу ще 4 маршрути та змінили графік у першого.

«Ті гроші, які ми запланували заробити самі, ми не виконуємо. Відповідно, зараз стоїть велика робота по оптимізації економічних показників, фінансових показників. Для того, щоб максимально увійти в бюджетні цифри, в розрахунки, попереду у нас ще наступний рік», - каже директор департаменту транспорту та зв'язку Василь Клат.

Тому в департаменті й далі стежитимуть за пасажиропотоком. Можливо, скасують ще декілька маршрутів. Ті тролейбуси, які зняли з рейсів, спрямують на інші маршрути. Наприклад, машину з 10 перевели на 13 маршрут.