15:29, 15 жовтня

Німецькі архітектори перемогли в конкурсі на редизайн ДОСААФу і площі перед ним

Архітектори з Берліну стали переможцями конкурсу на оформлення нової родзинки Маріуполя - площі в старій частині міста, на відрізку від вулиці Земської до вулиці Торгової

поділитись:
Німецькі архітектори перемогли в конкурсі на редизайн ДОСААФу і площі перед ним - фото 1

У кокнурсі взяли участь архітектори з 25 країн. Однак журі обрало представників Німеччини. Їх проект з облаштування території на площі біля колишнього ДОСААФу полягає в тому, щоб повернути індустріальне суспільство до свого коріння. Запропоновано модифікацію Земської, Георгіївської вулиць і Ковальського провулка.

Німецькі архітектори перемогли в конкурсі на редизайн ДОСААФу і площі перед ним - фото 28519

 

У основу проекту закладено нову функціональну програма будівлі ТСОУ і його внутрішніх двориків. Візуальну справжність будівлі залишать, лише незначно змінять фасади, перший поверх і внутрішній дворик. Їх переобладнають в сучасний простір.

У внутрішніх двориках планують проводити фестивалі (також вони будуть підходити під кінотеатри і виставки). Додатковою особливістю проекту є Секретний сад, який був спроектований для композиційного балансу конструкцій площі на перетині проспекту Миру і вулиці Миколаївській, повідомляє пресслужба міської ради.

Німецькі архітектори перемогли в конкурсі на редизайн ДОСААФу і площі перед ним - фото 28520