19:50, 30 вересня

У Маріуполі 185 маріупольців отримали грошову допомогу від міста

Згоріла квартира або вам потрібні гроші на дороге лікування? Цьогоріч 185 маріупольців, які опинилися в складних життєвих умовах, отримали майже 5 мільйонів гривень. Як працює програма допомоги?

поділитись:
У Маріуполі 185 маріупольців отримали грошову допомогу від міста - фото 1

Сергій Лебедєв - працівник Міськводоканалу. Каже, рік тому серйозно захворів і йому довелося робити дорогу операцію. Тоді й звернувся по допомогу до міськради.

"Дізнався від людей, що можна написати на допомогу, у нас багато хто одержував. І я зібрав документи, здав їх в райвиконком на розгляд, всі документи і через пару місяців отримав гроші", - розповідає чоловік.

Чоловік зібрав усі необхідні документи та отримав 10 тисяч гривень як компенсацію на лікування.

"Зібрав довідки з лікарні, чеки. Операції, що робили, епікриз. Всі ці документи, що були в лікарні. Всі чеки на ліки, які робили мені процедури, УЗД", - зазначає учасник програми "Маріуполь з турботою про вас" Сергій Лебедєв.

Маріупольці, які опинилися в складній життєвій ситуації, раз на рік можуть отримати матеріальну допомогу з міського бюджету. Програма "Маріуполь з турботою про Вас" працює вже чотири роки. За цей час місто виділило жителям понад 17 мільйонів гривень.

"З кожним роком ми бачили динаміку - люди приходять, звертаються до міської ради за допомогою по різного роду захворювань. І суми бувають різні, але ключове, що вони шукають підтримку і допомогу з боку муніципалітету. І ключове, що вони знаходять цю допомогу", - наголосив міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.

Також у межах програми "Маріуполь з турботою про Вас" можна отримати на зиму паливо. Ще один напрямок проєкту - підтримка територіальних центрів для пенсіонерів.

"В цілому на це важливий напрямок, на підтримку і наших шановних ветеранів за територіальні центри, на матеріальну допомогу і відповідно на підтримку твердим побутовим паливом для нашого населення, ми вже інвестіровали в цей напрямок більше 50 мільйонів", - зазначив Вадим Бойченко.