19:25, 23 вересня

Педагоги Маріуполя за розвиток IT- сфери в місті

Керівник громадської організації «Спільнота надихаючих педагогів Донеччини» Наталія Устинова заявила про підтримку Блоку Вадима Бойченко - партії, яка продовжить створювати в Маріуполі сучасне простір для навчання і розвитку IT-ініціатив.

поділитись:
Педагоги Маріуполя за розвиток IT- сфери в місті - фото 1
«Я підтримую партію Блок Вадима Бойченко. Вірю в те, що разом ми зможемо зробити більше. З ним продовжимо виховувати інтелектуальне і активне покоління маріупольців. Наш Маріуполь - це ідеальне простір для навчання, розвитку і втілення в життя креативних ідей», - заявила Наталія Устинова.
Педагоги Маріуполя за розвиток IT- сфери в місті - фото 27175

 

За її словами, зараз в Маріуполі активно розвивається IT- сфера. У маріупольців з'явилася нова можливість - розробити інформаційний продукт і запустити свій стартап.

Поряд з тим в місті діє програма «Бюджет громадської участі». Її учасники можуть виграти гранти на реалізацію освітніх, екологічних проектів та ідей, пов'язаних з благоустроєм міста. Завдяки одній з таких ініціатив в школі №68 проводяться заняття з робототехніки, а незабаром також з'явиться унікальна голографічна СТЕМ-лабораторія.