10:05, 18.08.2020

Пенсіонерам пропонують замінити паперове посвідчення на пластикове електронне

Таке посвідчення для пенсіонерів має функції банківської карти.

поділитись:
Пенсіонерам пропонують замінити паперове посвідчення на пластикове електронне - фото 1

Електронне пенсійне посвідчення стане в нагоді для отримання пенсійних виплат, оплати комунальних послуг та придбання товарів онлайн, контролю руху коштів на рахунку, входу на вебпортал Пенсійного фонду, де відкритий доступ до інформації по пенсійній справі, подачі заяви, замовлення довідок для оформлення субсидії, - повідомляє Маріупольське об'єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області.

Щоб замінити звичну книжечку на пластикове посвідчення потрібно подати заяву в електронному вигляді. Для цього потрібно зайти в Особистий кабінет вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонда і за допомогою електронного цифрового підпису або за номером телефону, банківської карти. Вибрати в меню зліва «Про пенсійне забезпечення» пункт «Заява на виготовлення електронного пенсійного посвідчення», заповнити заяву і прикріпити скан-копії необхідних документів. Сформувати заяву і завірити його електронним цифровим підписом.

Майбутні пенсіонери можуть отримати пластикове посвідчення при зверненні за призначенням пенсії «В один клік». Для цього в особистому кабінеті вебпортал потрібно натиснути на пункт «Заява на призначення пенсії» і в анкеті, що з'явиться, в пункті «Хочете отримати пенсійне посвідчення» вибрати «Електронне», заповнивши відповідні поля.