16:09, 20.08.2020

Переселенці зможуть отримувати довідки ВПО онлайн

ВПО та жителі тимчасово окупованих територій можуть отримати електронний доступ до державних сервісів

поділитись:
Переселенці зможуть отримувати довідки ВПО онлайн - фото 1

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій спільно з Міністерством цифрової трансформації хоче надати ВПО та громадянам України, які перебувають на тимчасово окупованих територій, доступ до всіх державних електронних послуг. Особливо актуально це може стати в умовах нинішнього карантину. У відомствах вже затвердили план свого цифрового розвитку.

«Ми хочемо, аби півтора мільйона внутрішньо переміщених осіб та кілька мільйонів громадян України на тимчасово окупованих територіях – Донецькій, Луганській областях і у Криму та на прилеглих до ТОТ регіонах мали швидкий та зручний доступ до державних електронних сервісів, могли безперешкодно ними користуватися, зокрема отримувати онлайн електроні довідки про статус ВПО, подавати заяву на адресну допомогу», – розказав заступник глави МінТОТ Снавер Сейтхалілєв.

Також стало відомо, що планується оновлення веб-сайту Мінреінтеграції. Зокрема, передбачено об’єднання з порталом "Дія" та впровадження "інструментів електронної демократії". Ще для жителів тимчасово окупованих територій планують створити можливість проходити смарт ідентифікацію онлайн і отримувати електронний підпис на КПВВ.