17:18, 24 березня

Перевірено на собі. Журналіст телеканалу «Сигма» зробив щеплення від коронавірусу

Наш колега Максим Чумак, аби убезпечити себе від небезпечної хвороби, вже зробив щеплення. Як почувався протягом тижня?

поділитись:
Перевірено на собі. Журналіст телеканалу «Сигма» зробив щеплення від коронавірусу - фото 1

Сьогодні Міністерство охорони здоров'я оновило перелік карантинних зон. Жовтою лишилася тільки одна область - Херсонська. Донбас нині помаранчевий. У 9-ти регіонах - червоний рівень епіднебезпеки. І ще декілька областей - на межі локдауну. Кількість хворих постійно зростає.

Сьогодні - майже тиждень, як наш журналіст вакцинувався від коронавірусу. Звіти про почуття Максим Чумак щоденно публікував на своїй сторінці у Facebook. А перша реакція організму з'явилася вночі після щеплення.

«Відчув я, що росте температура і трошки ломить кістки. Поміряв температуру. Ну думав, буде більше, але 37.6. Вирішив все ж збити трошки парацетамолом».

Наступну добу трималась температура 38 градусів. А вже ввечері впала до норми.

У Маріуполі місць в лікарнях поки вистачає, а ось ситуація, наприклад, в Харкові - катастрофічна. Реанімація цілком заповнена вже чотири дні. Тим часом кількість тих, хто не зміг побороти недугу - зростає. Останній антирекорд - 342 людини. Новий пік захворюваності вчені прогнозують уже в квітні.

Щодня кількість захворілих збільшується і в Маріуполі. Тож, варто дотримуватися карантинних заходів: носити маски, користуватися антисептиками та уникати місць масового скупчення людей.