15:30, 15.05.2020

Перезавантаження медицини Маріуполя. Вадим Бойченко анонсував будівництво нових об'єктів

Міський голова анонсував будівництво в Маріуполі комунального лабораторного центру і сучасного діагностичного центру для дорослого населення.

поділитись:
Перезавантаження медицини Маріуполя. Вадим Бойченко анонсував будівництво нових об'єктів - фото 1

Про це сьогодні, 15 травня, на брифінгу заявив мер міста Вадим Бойченко. За його словами, в приватних медцентрах завищують ціни на аналізи на 300-500%.

"Неможливо сьогодні жителю в рамках карантинних обмежень з точки зору доступу робочого місця, так заробляти. Це злочин", - прокоментував міський голова.


Тому місто прийняло стратегічне рішення - побудувати комунальний лабораторний центр. Тема вже опрацьовується.

"Я обіцяю, що ми зробимо комунальний лабораторний центр в Маріуполі. Лабораторні дослідження для дітей і людей похилого віку будуть безкоштовними, відповідно і доступними для нашого населення в цілому", - зазначив Вадим Бойченко.


Також Вадим Бойченко проанонсував і будівництво в місті сучасного діагностичного центру по аналогу дитячого, який з'явився в Маріуполі на базі міської лікарні №3.

"Відвідуваність збільшилася в 5 разів. Це говорить про те, що з'явилася довіра через цей реалізований проект. Ми на ранній стадії виявляємо і діагностуємо захворювання. Відповідно, у нас більше видужали. І важливо відзначити, що в 97% усі діагнози, поставлені у нас дітям в Маріуполі, вони збігаються з лабораторними дослідженнями в Києві. Ми беремо також виклик побудувати в Маріуполі такий же комунальний діагностичний центр з діагностування дорослого населення", - зазначив міський голова.