Під Маріуполем обстріляли три села

Противник обстріляв три села у Сартанській громаді. Про це повідомляє очільник Донецької ОДА Павло Кириленко.

Під Маріуполем обстріляли три села - фото 1

Постраждали села Водяне, Бердянське та Орловське. В Орловському снаряд впав біля житлового будинку – сам будинок не пошкоджено. У Водяному внаслідок обстрілу пошкоджено вікна на трьох будинках. У Бердянському снаряд влучив прямо в будинок.

Минулося без жертв.

#оос #Сартана #Війна

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Російські сили здійснили напади на енергетичні об'єкти у семи регіонах України, повідомляє Міністерство енергетики - Depo.ua.
Аварійні відключення електроенергії скасовано, наразі впроваджено погодинні графіки - повідомляє Міністерство енергетики (оновлена інформація).
У Дніпропетровській області пʼятеро працівників енергетичного сектора отримали поранення внаслідок атаки безпілотників.
Теги