Під Маріуполем водій зніс паркан, машина перекинулася

Як повідомляє ресурс DTP.mariupol, дорожньо-транспортна пригода сталася в селі Піонерське.

За попередньою інформацією, водій легковика не впорався з керуванням, виїхав за межі проїжджої частини, зніс паркан і перекинувся.

Також ДТП сталася по вулиці Котельникова.

 

За попередньою інформацією, водій автомобіля ВАЗ в стані алкогольного сп'яніння не впорався з керуванням, в'їхав в огорожу житлового будинку, перекинувся на бік і зник з місця події.

#Маріуполь #ДТП

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Російські війська здійснили близько 50 обстрілів по Дніпропетровській області. Внаслідок цих атак загинуло двоє людей, ще троє отримали поранення.
Поїзди не здійснюють рейси до Запоріжжя вже третій день поспіль унаслідок обстрілів, повідомив Калашник.
Внутрішньо переміщеним особам повністю компенсують початковий внесок за іпотечне кредитування: на придбання житла можна отримати до 180 000 гривень.
Теги