19:33, 15 липня

Після аномальних опадів у Маріуполі вирішили створити нову службу

Налагодити комунікацію з енергетиками, створити службу для обслуговування зливових стоків та завершити ремонтні роботи. У муніципалітеті підбили підсумки боротьби зі стихією після опадів. Та визначили план робіт над помилками.

поділитись:
Після аномальних опадів у Маріуполі вирішили створити нову службу - фото 1

Обірвані дроти, підтоплені та знеструмлені підстанції і, як результат - сотні осель залишилися без світла. Деякі містяни не могли увімкнути електроприбори до 5 діб. Це - одні з наслідків негоди, яка панувала у Маріуполі з середини травня до початку липня. Питання - як зменшити час на відновлення електропостачання та оперативніше реагувати на виклики - було одним з головних на нараді міського голови з керівниками комунальних служб. І, за словами мера, знайти порозуміння з енергетиками все ж вдалося.

Проте у Маріуполі регулярно вимикають світло і з інших причин. Тож, мер доручив розробити план інвестицій - аби підвищити надійність електропостачання у місті.

Відзвітували і керівники Маріупольавтодору і департаменту транспорту та зв'язку. У багатьох місцях виникли підтоплення - через забиті тюбінги та погану роботу зливової системи в цілому. Десь - додали решітки для стоків. В інших - розчистили комунікації. Проте необхідна і реконструкція. Крім того - повне обстеження та інвентаризація. Задля цього вирішили створити спеціальну гідротехнічну службу - яка і буде стежити за зливовими стоками.

Питання створення спеціальної служби, яка працюватиме на базі автодору, винесуть на найближчу сесію. Після запуску - її почнуть укомплектовувати спецтехнікою. Решту наслідків стихії директор профільного департаменту Сергій Марчук пообіцяв повністю усунути до кінця вересня.