10:10, 05 серпня

По 2 тисячі гривень урядовці планують виділити малозабезпеченим багатодітним сім'ям

Гроші виділять, аби батьки могли зібрати дітей до школи. На що їх вистачить? Наші кореспонденти пройшлися шкільними ярмарками та підрахували цьогорічну вартість одягу та канцтоварів для учня.

поділитись:
По 2 тисячі гривень урядовці планують виділити малозабезпеченим багатодітним сім'ям - фото 1

В Україні дітям із малозабезпечених багатодітних родин виділять по 2 тисячі гривень. Таких майже 150 тисяч в країні. Усього передбачено 300 мільйонів гривень, повідомив речник президента України. Гроші зможуть отримати ті діти, які станом на 1 серпня досягли віку від 6 до 18 років. Наші журналісти поцікавилися скільки цього року коштують шкільні товари та одяг.

Новий ранець вартує від 400 гривень до двох тисяч. У скільки загалом обійдеться підготувати дитину до школи - батьки тільки підраховують. Продавці кажуть: витрачають, скільки дозволяє гаманець батьків. Запевняють: ціни на шкільне вбрання тримаються на рівні торішніх. Не менш ніж у 300-500 гривень стануть канцтовари. До того ж, якщо якісний зошит може відрізнятися від найдешевшого усього на 50 копійок - і тут економити не варто, то усілякі додаткові дрібниці, як пенал - і тягнуть із кишень найбільше грошей. А ще в умовах карантину став майже обов'язковим гаджет для зв'язку із вчителем, а от такі речі, як глобус - у магазинах покриваються пилом.