19:15, 04.08.2020

Пологове відділення Центрального району – переїжджає

Завтра пологовий будинок розпочинає свою роботу на новому місці. Де можна буде отримати послуги?

поділитись:
Пологове відділення Центрального району – переїжджає - фото 1

Ще два тижні тому в старій будівлі перебували породіллі, а в операційних приймали пологи. До речі, щомісяця саме у пологовому Центрального району народжували понад 100 жінок. Нині у відділенні триває капітальний ремонт.

"Буде гарно, так як будівля давно застаріла. Все буде в євростандарті. Планується вентиляція і кондиціювання, якого тут не було. Буде комфортна температура для породіль", - розповідає виконроб Олексій Ізбицький.

Усе зайве - демонтувати. Де необхідно - виконати перепланування. Встановити нові вікна та двері, комунікації - замінити. До зими має з'явитися нова покрівля, також до похолодань підрядники виконають стягнення будівлі, гідроізоляцію та частково - фасад.

"Коли розроблявся проєкт пологового корпусу, ми зустрічалися з проєктантами, обговорювали кожне приміщення, як його відремонтувати. Тобто, на сьогодні концепція пологових стаціонарів - це готель з наявністю операційної. 5 пологових залів ми плануємо. Я думаю, цього буде достатньо", - каже завідувач пологового відділення Сергій Сверкунов.

Останні декілька тижнів разом із колективом Сергій Сверкунов наводить лад у новому приміщенні. Донедавна тут розташовувалося офтальмологічне відділення. Проте відтепер сюди приїздитимуть породіллі. Палати та операційні - вже облаштовані.

"Зберегли комфортні умови. Сподіваємося, рік проживемо швидко і через рік увійдемо в нове сучасне приміщення з апаратурою і меблями", - каже завідувач відділення.

Як виглядатиме новий корпус відділення, показує головна лікарка територіального об'єднання здоров'я дитини та жінки Наталія Сидоренко. Сучасні та комфортні палати, душові та санвузли, кондиціонери та вентиляція. Зміни як всередині, так і зовні.

 

"Хочу сказати велике спасибі Європейському інвестиційному банку, керівництву міста за те, що виділяється 53 мільйони на ремонт цього корпусу. Надалі буде більш ніж на 21 мільйон закуплено обладнання", - зазначила головна лікарка.

Після ремонту пологовий будинок відкриють весною наступного року. А ось у дитячому стаціонарі породіль прийматимуть уже з 5 серпня.