13:50, 06.10.2020

Пошкодження передньої хрестоподібної зв'язки колінного суглоба.

Передня хрестоподібна зв'язка забезпечує стабільність колінного суглоба, будучи при цьому одним з головних стабілізаторів колінного суглоба.

поділитись:
Пошкодження передньої хрестоподібної зв'язки колінного суглоба. - фото 1

Розриви передньої хрестоподібної зв'язки виникають під час кругових рухів коліна при фіксованій стопі. Одним із прикладів такої травми, є травма при катанні на лижах: при падінні лижні не відстібається, стопа залишається у фіксованому положенні, а коліно робить ротаційне рух. Іншою причиною травми є бічний удар в коліно, що часто наноситься в контактних видах спорту (футбол, баскетбол, волейбол) і при ДТП.

Пошкодження передньої хрестоподібної зв'язки колінного суглоба. - фото 28100

 

При пошкодженні передньої хрестоподібної зв'язки спортсмени не можуть повернутися в спорт, так як отримують стійку нестабільність колінного суглоба, що супроводжується болем і страхом «підвернути коліно». Дане пошкодження призводить з постійного пошкодження гиалинового хряща, що в свою чергу веде до деформуючого артрозу колінного суглоба і подальшого ендопротезування.

У зв'язку зі збільшенням кількості випадків високоенергетичної травми в структурі загального травматизму, розриви передньої хрестоподібної зв'язки колінного суглоба стали більш частими. Широке використання МРТ полегшило постановку даного діагнозу. Однак при такій патології точний діагноз поставить тільки досвідчений лікар, який безпосередньо займається травмами колінного суглоба. Іноді в поліклініках ставлять діагноз «забій коліна» і відправляють додому, що є неприпустимим.

На сьогоднішній день дана операція виконується ТІЛЬКИ артроскопічно (операція через проколи шкіри, під контролем відеоскопіческой системи) і є високотехнологічним і високоточним втручанням

Пошкодження передньої хрестоподібної зв'язки колінного суглоба. - фото 28099

 

У МЦ «Код Здоров'я» є необхідне обладнання та кваліфіковані фахівці для проведення даної операції. Також в нашому медичному центрі ви можете отримати кваліфіковану консультацію ортопеда-травматолога.

Ми знаходимося за адресою вул. Громової, 69.
Тел. 097-46-78-413