09:48, 20.11.2020

Зміни в платіжках - ціна кубометра газу в Маріуполі виросла майже на дві гривні

Тепер жители Донеччини можуть обирати поставника газу.

поділитись:
Зміни в платіжках - ціна кубометра газу в Маріуполі виросла майже на дві гривні - фото 1

Віна Пархоменко мешкає в приватному будинку, а тому опалює його газом. Каже: у листопаді блакитне паливо коштує вже 8 грн 64 копІйки за куб. Майже удвічі більше, ніж торік.

«Якщо опалити цілий будинок - 300 кубів і вище, вийде понад 2 тисячі. Того року по 4,40 це обходилося 1200 гривень. Тепер виходить в 2 рази більше ми будемо платити за газ», - обурена жінка.

Така ціна на блакитне паливо жінку не влаштовує. Тому вона вирішила укласти договір з іншим постачальником газу. Відтепер українці можуть самостійно обирати компанію, в якій замовляти паливо. Таких на ринку - більше півсотні. У кожної – свій тариф.

«Ми заходили через інтернет, знаходили, цікавилися усіма службами, що пропонують на даному етапі, і сама економна - це виходить компанія YASNO», - каже жителька Маріуполя.

Yasno вже постачає маріупольцям електроенергію. Тепер у компанії можна замовити й газ. Тариф у листопаді - 6 гривень 49 копійок за кубометр. Але найголовніше при виборі постачальника - навіть не ціна, а надійність, переконані в компанії.

«Клієнт при виборі постачальника повинен довіряти постачальнику, звертати увагу на онлайн-сервіси та наявність відділень у постачальника. Обслуговуватися можна в Особистому кабінеті, де вирішувати питання і по електроенергії, і по газу», - зазначає керівниця департаменту з продажів та клієнтського сервісу "YASNO" у Донецькій області Ольга Черномашинцева.

Приєднатися до постачання газу від Yasno достатньо просто. Власнику житла слід заповнити заяву й надати копії паспорта, ідентифікаційного номера, документа, що підтверджує право власності й останнього виставленого рахунку. Зробити це можна в будь-якому енергоофісі або на сайті Yasno чи у Вайбері. На всі питання фахівці готові відповісти за номерами (067) 65 26 000, (095) 65 26 000 та 52 60 00.

Адреси енергоофісів компанії YASNO: пр. Металургів, 213, бул. Шевченка, 62, вул. Українського козацтва, 51.