13:47, 24.06.2021

Смерь підлітка від ураження струмом. Фахівці ДТЄК з'ясували причини нещасного випадку

Нагадаємо, трагедія сталася 22 червня на річці у Центральному районі Маріуполя. 17-річний хлопець помер від удару струмом.

поділитись:
Смерь підлітка від ураження струмом. Фахівці ДТЄК з'ясували причини нещасного випадку - фото 1

Нещасний випадок трапився поблизу річки Кальміус за адресою вул. Мєждурєчна. Хлопець доторкнувся до електрокабелю, який був підвишений занадто низько. Після інформації про трагедію на місце виїхали фахівці ДТЕК Донецькі електромережі.

Вони виявили, що власники будинку поряд самостійно та незаконно приєдналися до повітряної лінії. Незаконне приєднання було виконано з порушення технічних вимог – кабель був встановлений занизько, з відсутньою ізоляцією. Це привело до ураження струмом мешканця Маріуполя. ДТЕК Донецькі електромережі висловлює глибоке співчуття родині загиблого, - йдеться у офіційній заяві підприємства.

 

Смерь підлітка від ураження струмом. Фахівці ДТЄК з'ясували причини нещасного випадку - фото 41999

 

Обставини нещасного випадку будуть вивчати і розслідувати правоохоронні органи. Фахівці компанії демонтували незаконно встановлений кабель.

Компанія закликає мешканців області дотримуватися закону України та приєднуватися до електромереж виключно в спосіб, що ним передбачається законом. Самовільне приєднання та незаконне використання енергооб’єктів несе загрозу ураження електричним струмом як порушникам, так і стороннім особам.

Якщо ви побачили оголені дроти – не наближайтесь ближче, ніж на 8-12 метрів і ні в якому разі не торкайтеся їх. Обов’язково повідомте про це у кол-центр компанії (0629) 450 473, (093/096/099) 4500473, або в приватні повідомлення на сторінці компанії в Фейсбук.