15:52, 20.11.2020

Протягом 10 років увесь міський транспорт стане електричним

Про плани до 2030 року повністю замінити міський громадський транспорт на електричний заявив міністр інфраструктури України Владислав Криклій

поділитись:
Протягом 10 років увесь міський транспорт стане електричним - фото 1

Міністр також розповів, що в зв’язку з повним переходом на електричний транспорт в країні планується створити відповідну інфраструктуру. Зокрема, йдеться про зарядні станції для електробусів. Такі зміни передбачені в Національній транспортної стратегії.

Ми підтримуємо використання в містах екологічних видів транспорту, зокрема міського електричного та електромобілів. Національною транспортною стратегією України до 2030 року передбачено, що міста замінять свій автопарк на електробуси, і буде створено відповідну зарядну інфраструктуру для них. У цьому напрямі ми зараз активно співпрацюємо з міжнародними фінансовими організаціями і готуємося до реалізації другої фази спільного проекту з ЄІБ «Міський громадський транспорт України ІІ», який передбачає оновлення парків громадського транспорту у різних українських містах і заміну їх виключно на електротранспорт, - зазначив Владислав Криклій.