18:51, 07 жовтня

У Приморському районі закривають жіночу консультацію

Нових пацієнток більше не прийматимуть. Відповідний наказ від департаменту охорони здоров'я вже підписали. Яка причина? Та куди перенаправляють майбутніх матусь і персонал?

поділитись:
У Приморському районі закривають жіночу консультацію - фото 1

 

Нових пацієнток у жіночій консультації в Приморському районі більше не приймають. Відтепер - доведеться їздити або до Центрального району, або аж на Лівобережжя. Вагітні скаржаться – це не зручно.
Лікарка Світлана Гончарова наголошує, нині з нею працюють ще чотири спеціалісти. І у кожного на обліку - від тридцяти пацієнток.

«Коли мова у нас йде про нашу навантаженні, чомусь до уваги завжди беруть кількість вагітних і ніхто ніколи не говорить про гінекологічних хворих. І якщо говорити про кількість, то гінекологічних хворих набагато більше, ніж вагітних і постійно і перша і друга зміна у нас заповнені», - каже акушер-гінеколог Світлана Гончарова.

Фахівчиня додає, працювати і так було нелегко. Адже - жодних ремонтів, не працює санвузол, урізали кількість кабінетів. А нині ще й НСЗУ позбавили установу фінансування. До того ж, жінка непокоїться, що стане із персоналом.

«Я ось ще не досягла пенсійного віку, до пенсії більше 7 років, мені особисто ніхто ніякої роботи не пропонував і якщо наша організація закриється, мені доведеться самостійно щось шукати», - каже лікарка.

Також до консультації спрямували наказ, згідно з яким пацієнток треба направити до інших установ. В МТМО наголошують, прийматимуть всіх охочих та надаватимуть повний перелік послуг.

«Існують на нашій базі і пологове відділення у нас замкнутий цикл, жінка стає на облік, проходить амбулаторно все дослідження. При необхідності отримує консультацію всіх суміжних фахівців, проходить всі лабораторні дослідження», - каже медична директорка лікувальної частини МТМО Людмила Михайленко.

 

«У нас в жіночій консультації повна комплектація штату, вільних місць у нас немає у нас достатня кількість лікарів, акушерів, медсестер, молодшого медперсоналу. Тому на наш штат вільних місць немає», - наголошує завідувачка жіночої консультації МТМО Оксана Фім.


Як нам повідомили у Департаменті охорони здоров'я міської ради, жіночу консультацію в Приморському районі закривають через низку причин: дефіцит пацієнтів, відсутність відповідного обладнання та державного фінансування. Персоналу обіцяють надати нові робочі місця.