У Маріуполі 13-річний підліток майже добу переховувався від матері

У Маріуполі правоохоронці знайшли зниклого підлітка. Вони встановили, що хлопець вже не вперше йде з дому. Його знайшли на одній з вулиць міста.

Підліток часто йде з дому і може не з'являтися по кілька днів, повідомляють в прес-службі Центрального відділу поліції.

На цей раз з проханням знайти сина жінка звернулася в поліцію близько 22:00 години вечора. Правоохоронці перевірили всі місця можливого перебування хлопця, і опитали коло його знайомих. Утікача знайшли на наступний день - ввечері.

Поліція закликає маріупольців приділяти більше уваги своїм дітям, особливо в складний період підліткового віку.

#Поліція #дитина

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Росія адаптує свої стратегії щодо використання дронів "Шахед": подробиці від військового експерта.
Російська Федерація здійснила безпрецедентну атаку на Україну, використавши велику кількість безпілотників: скільки з них вдалося знищити?
Магучіх виборола золоту медаль на етапі Континентального туру, що проходив у Токіо.
Теги