П'яний чоловік повідомив про замінування будинку в Ялті

На лінію 102 зателефонував чоловік із загрозою підірвати власний будинок. На місце події негайно виїхали поліцейські, вибухотехніки, кінологи і рятувальники.

Повідомлення про загрозу вибуху в поліцію надійшло вчора, 14 травня, близько 19 години від жителя села Ялта.

Протягом декількох хвилин на місце події прибули оперативники. Правоохоронці ретельно обстежили будівлю і прилеглу до неї територію і не виявили ніяких вибухових пристроїв.

Псевдомінера виявився 56-річний місцевий житель, який знаходився в стані сильного алкогольного сп'яніння.

За фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.259 Кримінального кодексу України (Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян). Санкцією статті передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 2 до 6 років. Досудове розслідування триває, - повідомляє прес-служба Маріупольського районного управління поліції.
#новини Маріуполя #Ялта #мінування

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Вчителька вирішила звернутися до суду проти батька своєї учениці, який виявив до неї неповагу. Чоловік був розлючений через те, що діти не пішли в укриття, і тепер змушений буде виплатити компенсацію.
Якщо ви застосовуєте РРО, переконайтеся, що дотримуєтеся правил формування та зберігання документів!
"Мільйони в автосервісах", розкішні апартаменти за межами країни та інвестиції в криптовалюту: в деклараціях державних службовців виявлено численні порушення.
Теги