09:38, 15.11.2020

Рінат Ахметов привітав компанію СКМ з 20-річчям

Свій шлях компанія почала у 2000 році в Донецьку

поділитись:
Рінат Ахметов привітав компанію СКМ з 20-річчям - фото 1

Цього року компанія СКМ відзначає своє 20-річчя. Зі святом її привітав Рінат Ахметов, засновник та акціонер СКМ.

"

Любі друзі! Сьогодні для всіх нас по-справжньому знаменна дата — ми відзначаємо 20-річчя компанії СКМ. Саме 15 листопада 2000 в Донецьку наша компанія почала свій шлях. Але тоді, в далекому вже 2000-му році, ми не просто створили новий бізнес, тоді ми ухвалили найважливіше рішення — про те, що ми будуватимемо бізнес прозоро і порядно, професійно і відповідально. Саме ці принципи стали нашими орієнтирами, якими ми йшли всі ці роки", — йдеться в привітанні.

Ахметов зазначив, що за 20 років компанія зіткнулася з безліччю труднощів та зі справжніми випробуваннями.

"Але я завжди був упевнений: ми не опустимо рук, не втратимо мотивацію, не зменшимо амбіцій. Ми вистоїмо і продовжимо працювати!", — додав він.

Ахметов нагадав про успіхи СКМ і про те, з чим вона зустрічає свій ювілей:

СКМ — це найбільший приватний інвестор і платник податків.
СКМ — це опора для економіки країни, це допомога і підтримка для України.
СКМ — це прозора, ефективна та відповідальна компанія.
Але найголовніше в СКМ, на думку Ахметова, — це люди.

"СКМ — це кожен з вас, любі друзі. Саме ви робите нашу компанію сильною і стійкою. Завдяки вашому професіоналізму і залученості. Завдяки тому, що компанія стала для вас не просто місцем роботи, а чимось більшим і значущим".

Ахметов додав, що в майбутньому на компанію чекає тільки успіх.

"Що на нас чекає в майбутньому? Відповідь однозначна і проста: ми продовжимо працювати, ні на крок не відступаючи від наших принципів та амбіцій. Ми будемо мінятися відповідно до вимог сучасного світу. І будемо змінювати світ навколо нас — будувати і модернізувати, розвивати і допомагати. Вірю, що СКМ обов'язково посяде своє гідне місце в економіці майбутнього. Вірю, що СКМ стане флагманом інновацій не тільки України, але й усієї Східної Європи. І я абсолютно впевнений, що разом ми будемо тільки перемагати! Кожному з вас, любі друзі, в цей день я хочу сказати велике спасибі за те, що ви з СКМ — за вашу роботу, відповідальність, за ваше ставлення до компанії. І побажати всього найдорожчого вам і вашим родинам. Зі святом! З ювілеєм СКМ!", — підсумував він.