20:10, 26 січня

Рятувальники Донеччини отримали нове обладнання

Лафетний ствол, що на ходу тушить загоряння, пристрій для видалення диму, якісні пожежні рукави, автоцистерна та інша спецтехніка. Все це отримали рятувальники Донеччини.

поділитись:
Рятувальники Донеччини отримали нове обладнання - фото 1

Нове обладнання допоможе швидше та ефективніше визволяти з-під завалів, допомагати при аваріях та гасити пожежі у місцях, де проблемно знайти джерело водопостачання.

Загалом на закупівлю витратили близько 40 мільйонів гривень. Це - спільні кошти Донецької ОДА, ЮНІСЕФ та ДСНС. Частину спорядження передадуть і до Маріуполя.

«Це для газодимозахисників, які входять в задимлене середовище. Це сигналізатори нерухомого пристрою. Вони коли рятувальник перебуває у нерухомому стані вони передають на планшет інформацію і його можна евакуювати», - розповів заступник начальника 47-ої пожежно-рятувальної частини Микита Неділько.
Рятувальники Донеччини отримали нове обладнання - фото 34253

 

«За 4 роки ми отримали більш ніж 60 автомобілів з міжнародними партнерами, від державної служби України всього на суму 220 мільйонів гривень отримано техніки. На сьогоднішній день в Донецькій області 53 підрозділи. Потреба ще складає близько 15-20 одиниць техніки», - сказав начальник ГУ ДСНС УкраїНи у Донецькій області Олексій Мігрін.