19:50, 19 червня

Як повернути помилкову переплату? Конлікт маріупольців із компанією "Місто для людей"

Залишилися без грошей. Мешканці будинків на вулиці Троїцькій декілька місяців намагаються повернути переплату за житло, яку сплатили керівній компанії "Місто для людей". Скаржаться, житловики їх ігнорують.

поділитись:
Як повернути помилкову переплату? Конлікт маріупольців із компанією "Місто для людей" - фото 1

Троїцька, 43. Пані Катерина - власниця однієї з цих квартир. Розповідає, раніше будинок обслуговувала компанія "Місто для людей".

«У липні минулого року мій батько проводив оплату на рахунок МДЛ зі свого електронного кабінету. І помилково літня людина замість 750 гривень заплатив 7,5 тисячі гривень. Питання про повернення грошей на той момент не стояло, а в серпні мого батька не стало. А з березня 2020 року будинок перейшов на баланс ОСББ», - каже мешканка будинку Катерина Дмитрієва.

Жінка додає, аби повернули кошти, звернулася до житловиків. Та у відповідь бухгалтерка відмовила.

«У телефонному режимі вона мені відповіла, що ніякого повернення не може бути, оскільки потрібен оригінал квитанції про оплату. На мої доводи, що людина померла вже і він оплачував через електронний кабінет, мені було сказано, що це мої проблеми. Після мого звернення в банк мені було відмовлено у видачі квитанції, оскільки клієнт помер, а вони не надають інформацію, в зв'язку з банківською таємницею», - каже Катерина.

Така ж проблема ще у п'яти мешканців, запевняє голова ОСББ Ганна Мартинова.

«Дуже часті випадки з несплатою внесків на утримання будинку. І звертаючись до власників ми стикаємося з тим, що у них квитанції оплачені, але на інші реквізити. Ситуація була на моєму будинку 141. У мене нотаріус так само їм оплатила, рік пройшов, вони послалися, що на рахунок ОСББ потім перерахують гроші, але ось рік пройшов, ніяких повернень не було», - каже голова ОСББ Ганна Мартинова.

Телефонуємо до компанії і ми. Там запевняють - пані Катерина надала не всі необхідні документи. Тому цього тижня вони ще раз обговорювали це питання.

«Отримали від неї поштою копію свідоцтва про вступ у право успадкування і зазначений нами перелік необхідних документів. Саме з цього моменту у нас з'явилася підстава задовольнити запит. І станом на сьогодні питання Катерини Віталіївни включений у фінансовий план на місяць. Тобто до кінця червня ми перерахуємо належну суму на розрахунковий рахунок ОСББ, який вона вказала в заяві», - запевнив менеджер компанії "Місто для людей" Георгий Романенко.

Фахівець наголосив, якщо у когось - такі ж проблеми, варто одразу звертатися на "гарячу лінію" компанії. Ми стежитимемо за розвитком подій та розкажемо, чи всі мешканці цього будинку отримали кошти.