20:35, 20.08.2020

Більше 2 місяців без води живуть люди на вулиці Кронштадтській

На нашу "гарячу лінію" поскаржилися мешканці будинку на вулиці Кронштадтській. Місцеві вважають, причина - сусідка, яка перекрила крани у своїй квартирі. Поговорити з нею людям не вдається, бо до себе нікого не пускає.

поділитись:
Більше 2 місяців без води живуть люди на вулиці Кронштадтській - фото 1

19 будинок на вулиці Кронштадській. У одному з під’їздів понад два місяці декілька квартир живуть без води. Місцеві вважають - винна сусідка, яка проживає на третьому поверсі.

Пані Людмила розповідає, та жінка самостійно запрошує слюсарів, перерізає водопровідні труби та підтоплює інші квартири фекаліями. Натомість, нікого до себе не пускає.

«Минулого разу вона тримала в заручниках всіх нас і представників влади 5 годин, ніхто до неї не міг підійти, нічого не могли зробити, від безвиході просто роз'їхалися. Викликали і психбригаду, і представники поліції були. Вона багато розмовляє, але до себе не підпускає і доступу до квартири немає», - розповідає мешканка будинку Людмила Пахомова.

Незадоволений сусідкою і мешканець будинку Олександр. Запевняє, говорити з нею намагався, але результату так і не отримав.

«Марно. Якщо вона міліції двері не відкриває...Надягайте бахіли, каже, заходите і то на вибір, кого захоче пускає», - каже чоловік.

Тож разом з поліцією та депутатами йдемо до жінки. Вона двері відчиняє, та просить не знімати обличчя. Показує квартиру та наголошує - її провини у відсутності води немає. Згадує, їй повинні були замінити каналізаційний трійник. Каже, приходили до квартири, але не всі представлялися, тому й не пускала.

«Там є протікання, воно навіть ще і збільшилося. Все-таки я в унітаз виливаю, так що якщо я їх заливаю, то це мінімально. Цей лежачий трійник треба ж поміняти, я ж на рахунок цього і писала звернення. Вчора сталося таке, що не постукали, а почали в двері бити, я була налякана і що я чула, розмови, щось у мене хотіли зрізати», - каже власниця квартири.

Потім пані Олена все ж виходить на вулицю...

«Ми вже домовилися, кошти у них є на заміну вам цього лежака. Я звичайно дозволю, тільки хотіла, щоб і ви при цьому були присутні».

Тож житловики підіймаються до квартири. Проте всі наші питання новий директор "Міста для людей" - ігнорує. Щоправда, після обстеження слюсар компанії розповідає про результати перевірки депутату міськради Володимиру Курському. Каже, там дійсно дірявий трійник, проте...

«Ми трійниками не займаємося, це платна послуга, ми займаємося стояками. Щоб зрозуміти проблему на другий поверх треба йти. Дивитися. Тут немає ніякої причини».

Тож поки - продовжать шукати причину.

«Вони визначаються з наявністю дефектів і яке необхідно сантехнічне обладнання для того, щоб провести заміну, ну і, в принципі, вони зможуть після цього резонансу вирішити питання», - зазначив депутат міської ради Володимир Курський.

Додав, сподівається - проблему невдовзі вирішать.