10:15, 01 квітня

Щеплення проти коронавірусу зробили вже понад 800 маріупольців

Другий етап вакцинації продовжується. Здебільшого це лікарі первинної та вторинної ланки. На черзі - вчителі, військові та літні люди.

поділитись:
Щеплення проти коронавірусу зробили вже понад 800 маріупольців - фото 1

 

31 березня - перший день вакцинації вчителів у Маріуполі. Перед процедурою обов'язкова умова - заповнення анкети. Зараз вакцинуються освітяни з п'ятьох маріупольських шкіл. Списки охочих сформували ще на початку тижня. Педагоги кажуть, після імунізації повернуться до роботи. Крім них в черзі - ще військові та люди похилого віку.

В адміністрації поліклініки зазначають, записатися на щеплення можна в реєстратурі медзакладу або через портал "Дія". Крім того, в Маріуполі сформовано 16 стаціонарних пунктів із вакцинації. Вони запрацюють незабаром.

«На даний момент займаються вакцинацією другий центр медико-санітарної допомоги, вулиця Троїцька 46а, і центр №5. Найближчим часом очікується розпорядження міністра охорони здоров'я з тим, щоб дати дозвіл на проведення вакцинації всім іншим первинкам», - розповів директор ЦПМСД Євген Матвєєв.

Поки що китайську вакцину до Маріуполя не завезли, тож медики колять індійську. За словами головного санітарного лікаря країни, перше та друге щеплення необхідно робити одним і тим же препаратом. При цьому країна-виробник може відрізнятися. За прогнозами МОЗ, другу дозу пацієнти почнуть отримувати в середині травня.