12:05, 05.08.2020

Що робити вступникам, які не можуть зареєструвати е-кабінет

Абітурієнтам, які не можуть зареєструвати е-кабінет через помилки в документах, не потрібно отримувати їхні дублікати

поділитись:
Що робити вступникам, які не можуть зареєструвати е-кабінет - фото 1

Міністерство освіти та науки дало пояснення щодо таких випадків. Абітурієнтам варто звернутися до сервісу підтримки електронних кабінетів вступників – надіславши на електронну пошту "ez@inforesurs.gov.ua" відповідного електронного листа.

У листі треба вказати:

- тему «Помилка при реєстрації П3.3.1» – при помилці «П3.3.1 Помилка при реєстрації: в даних вступника, що містяться в ЄДЕБО, є розбіжності в даті народження, вказаними в документі про ПЗСО та сертифікаті ЗНО»;
- тему «Помилка при реєстрації П3.3.2» – при помилці «П3.3.2 Помилка при реєстрації: в даних вступника, що містяться в ЄДЕБО, є розбіжності в ПІБ, вказаними в документі про ПЗСО та сертифікаті ЗНО».

Ще необхідно додати: сканкопії (фото) свідоцтва/атестата (з ПІБ, серією, номером, датою видачі), сертифіката (з ПІБ, номером, піном, роком видачі), паспорта (з ПІБ, серією, номером, датою видачі, терміном дії (для ID-паспорта)), скріншоти з помилкою.

У разі виявлення вказаних вище помилок, їхнє тимчасове виправлення здійснюється без необхідності негайної заміни документа (виготовлення дубліката). Саме це дозволить вступникам подати електронні заяви. Виготовлення дублікатів повинно бути здійснено не пізніше 1 листопада 2020 року.