20:20, 14 вересня

Скандал в ОСББ на вулиці Латишева

Замість спортивного майданчика - платна автостоянка. Мешканці одного з будинків на вулиці Латишева скаржаться, мовляв, облаштувати парко місця на території їхнього ОСББ збираються голови сусідніх. Останні ж це заперечують.

поділитись:
Скандал в ОСББ на вулиці Латишева - фото 1

Порозумітися люди не змогли навіть за допомогою місцевої влади. Конфліктують мешканці шести ОСББ. Люди запевняють, на спортмайданчику, голови двох об’єднань планують облаштувати платну автостоянку. Повідомили вони про це на зібранні КСН.
Крім того, місцеві додають, голови сусідніх ОСББ не мають жодних прав розпоряджатись цією територією, адже за планом - це власність 37 будинку. Люди вважають, цю територію варто облаштувати для підлітків.

Ліла розповідає - аби заборонити будувати тут паркомісця, люди декілька разів зверталися до міської влади. Але там їм повідомили, що запит на автостоянку - існує - додає жінка. Тож мешканці почали збирати підписи.

«Тут не тільки наш будинок. Наш будинок тільки 91 чоловік, з 108 квартир. В даний момент ініціативною групою, нашої, було зібрано 300 підписів проти будівництва автостоянки, всередині двору. Хочеться так само відзначити, що, в пішій доступності знаходяться 4 автостоянки, де можна ставити машини», - каже мешканка 37 будинку Ліла Оржанова.

Ми також звернулися до голови ОСББ 39 будинку Тетяни Лаушкіной, аби та пояснила ситуацію. Зустрітися з нами жінка відмовилася. Але по телефону розповіла...

«Поки говорити нема про що. У вас неправильна інформація, не хочуть платну, а хочуть, щоб люди прийняли участь в міні-проекті, для того, щоб там поставити камери, для того, щоб там зробити освітлення, може бути обгородити. Ось так неправильну інформацію доносить 37 будинок», - зазначила жінка.

Уся прибудинкова територія - у власності муніципалітету, розповідають чиновники. Наголошують, майданчик будувався одразу для мешканців шести будинків, тож визначати, що тут буде - можуть вони усі.

«Більшістю жителів, а саме 4 будинків, є під це протоколи, збори жителів, було прийнято рішення, щоб встановити на даній території саме таку гостьову парковку. Тому на даний момент питання залишилося відкритим, рішення ще не прийнято. Зараз додатково туди як районна адміністрація, підключили і депутатський корпус. Це питання у нас знаходиться на контролі і буде вирішене в правовому руслі», - розповіла начальниця відділу організаційного забезпечення діяльності ОСББ Приморського району Оксана Санітар.

Та є ще один варіант вирішення конфлікту - приватизація цієї ділянки.

«Я дуже рекомендую жителям написати в державний земельний кадастр та написати окремо до міськради, не просто з викладом своїх вимог, а й з проханням не приватизувати і не здавати його в оренду. Дана земельна ділянка в принципі, через те, що їм розпоряджається ОСББ, і замовити проект землеустрою щодо відведення цієї ділянки конкретно їм», - порадив юрист Олександр Магдаліц.

Ми будемо стежити за розвитком подій, та розповімо, яким чином розв'яжуть проблему.